top of page
 • כמה עולה לחדש מטבח?
  בדרך כלל העלות היא כרבע מהעלות של מטבח חדש בגודל דומה! מעבר לחיסכון הזה אתם חוסכים עלויות נוספות כגון החלפת קרמיקה ושיש, הזזת נקודות חשמל ומים, השלמת ריצוף וכו'. החיסכון הכספי הוא רק חלק מהעניין. חידוש מטבח לוקח הרבה פחות זמן מהחלפתו בחדש. אתם נתקלים בפחות הפתעות לא רצויות כי אנחנו לא שוברים קירות וגם לא מעלים ענני אבק בדירה. אנו מסיימים את הפרוייקט הרבה יותר מהר ועם פחות התעסקות או וויתור על ימי עבודה מצדכם. המחירים לחידוש מטבח נעים בטווח רחב בהתאם לגודלו, סוג החזיתות הקיימות ומשתנים נוספים. ניתן לצבוע את החזיתות הקיימות בצבע אפוקסי, להחליף אותן לדלתות פורמייקה או להחליפן לדלתות מעוצבות מדגמים שונים (שגם הם נעים בטווח מחירים רחב ). לכל שיטה יתרונות וחסרונות משלה וגם תמחור שונה. אנו מגיעים לבית הלקוח ונותנים הצעת מחיר ללא כל התחייבות. לעיתים אפשר להסתפק בכמה תמונות של המטבח על מנת לקבל הערכה כללית של העלות. שלחו לי תמונות בוואטסאפ או התקשרו אלי ל- 054-4911585 על מנת לתאם פגישה להצעת מחיר.
 • מהו תהליך העבודה בחידוש מטבח? כמה זמן זה לוקח?
  את רוב המטבחים אני מסיים תוך שבועיים בערך. בדרך כלל עלי להגיע לביתכם שלוש פעמים: ביום הראשון אני מפרק את החזיתות הקיימות אצלכם וצובע את שאר האלמנטים שלא מתפרקים (קאנטים, חיפויים, נישות וכו') בצבע יסוד. בדרך כלל אגיע פעם נוספת לצביעת צבע גמר על גבי אותו יסוד ולהשלמות במידת הצורך. ביום ההתקנה אגיע עם החזיתות (החדשות או אלו שפירקתי אצלכם וצבעתי במצבעה) ואתקין אותן עם הידיות שרכשתם. מרבית העבודה נעשית על ידי בנגריה-מצבעה בפ"ת וכוללת ייצור של חזיתות חדשות או הכנה יסודית של החזיתות הקיימות, צביעתן בצבע יסוד, שיוף ולבסוף צביעה בצבע גמר בגוון שנבחר.
 • איך לנקות מטבח שחודש בצבע אפוקסי בתנור?
  ניקוי של מטבח שחודש בצבע אפוקסי בתנור (או כל רהיט אחר באפוקסי) נעשה עם מטלית רכה או נייר מגבת ונוזל לניקוי חלונות. במקרים קשים יותר ניתן לעשות שימוש בנוזל לניקוי כללי מדולל במים. יש להקפיד להשתמש בנוזל ניקוי שאינו מכיל אקונומיקה. כמו כן יש להימנע משימוש בסקו'צ או בספוג הפלא, אלו ישרטו את הרהיט ויפגעו בברק של הצבע. טיפול נכון במטבח המחודש שלכם ישרת אתכם עוד שנים רבות!
 • יש לי מטבח מפורמייקה בצבע כהה ואני לא סובלת אותו. הכל עובד יופי, אני רק רוצה להחליף את הצבע. זה אפשרי?"
  כן. אנחנו צובעים גם פורמייקה בעזרת יסוד מקשר. אם יש לך מטבח טוב שאת רק לא אוהבת את הצבע שלו הוא אידאלי לחידוש. אנחנו נצבע את החזיתות באפוקסי בתנור ואת שאר המטבח עם רולר ומברשת בכל גוון שתבחרי. לא תראי יותר את החום הזה בחיים!
 • יש לכם אחריות על העבודה?
  יש לנו אחריות מלאה על טיב העבודה והחומרים. אנו לוקחים את העבודה שלנו ברצינות ומגיעים לפתור כל בעיה גם שש ועשר שנים לאחר ביצוע העבודה.
 • נגר אמר לי שאי אפשר לחדש את דלתות המטבח שלי כי הצבע יתפוצץ. זה נכון?
  צבע אפוקסי הוא חומר קשה ולא גמיש. כאשר אנחנו צובעים דלת מטבח עם מסגרת (העשויה מכמה חלקים) אנו לוקחים בחשבון שהעץ מתרחב ומתכווץ כשיש שינויי טמפרטורה בשל מזג האוויר. לכן חשוב להקפיד על צביעה מיומנת ולא להפריז בה יתר על המידה. היסדקות קלה שבקושי רואים (כחוט השערה) היא טבעית ומאפשרת לצבע להתרחב ולהתכווץ בהתאם לעונות השנה.
 • הבנתי שאתם מתעסקים בחידוש מטבח קיים. האם אתם מחליפים דלתות או שרק צובעים את הקיימות?
  ניתן להחליף את החזיתות של המטבח הקיים לחזיתות מפורמייקה או לחזיתות מעוצבות עם מסגרת שמיוצרות עבורנו עם ציפוי פולימרי עמיד. כמו כן אנו צובעים חזיתות קיימות או מחליפים לחזיתות העשויות MDF ירוק (העמיד במים) עם ידיות אינטגרליות שנצבעו בתנור. בכל אפשרי בהתאם לצרכים ולתקציב.
 • מה העמידות של מטבח מחודש מול מטבח חדש? אני חושש הצבע יתקלף.
  מי שעוסק בחידוש רהיטים יודע שאין תחליף להכנה קפדנית של הריהוט לפני הצביעה. אני משתמש בגלונים של אציטון על מנת לנקות את דלתות המטבח משומנים וליכלוך עוד לפני שאני מתחיל בשיוף שלהן. הכנה מדוקדקת לוקחת בדרך כל כפולזמן מתהליך הצביעה עצמו ומונעת הפתעות לא נעימות. לאחר מכן צובעים אותן בצבע יסוד ומשייפים אותו לדרגת חלקות מקסימלית. רק אז צובעים את הדלתות. אחרי שחידשתי מאות אם לא אלפי מטבחים, אני יכול לומר בבטחון שאין שום הבדל בעמידות בין מטבח חדש ומטבח מחודש. הצבע לא יתקלף. באחריות.
 • הצעתם לי להחליף דלתות מטבח לדלתות MDF. למה לא סנדוויץ?
  סנדוויץ לא מתאים לדלתות מטבח מכיוון שהעובי שלו לא אחיד. הוא גם פחות מתאים לצביעה בצבע אפוקסי. אנחנו מחליפים דלתות מטבח לדלתות מ- MDF ירוק שיש לו עמידות לרטיבות והמתאים באופן מושלם לתנאים במטבח.
 • יש לי דירה שמיועדת להשכרה או מכירה והתקציב שלי מוגבל. מה אפשר לעשות?
  המטבח הוא אחד השיקולים הבולטים של שוכרים או קונים פוטנציאליים. מטבח בצבע בהיר ורענן יכניס הרבה אור הביתה ויקל עליכם בסגירת העסקה. אם התקציב אינו מאפשר לצבוע את הדלתות בצבע בתנור או להחליפן בדלתות מעוצבות אנו ממליצים לשקול צביעה ידנית של הדלתות או להחלפתן בדלתות פורמייקה שטוחות.
 • מה זה צבע אפוקסי?
  צבע אפוקסי הוא צבע דו-רכיבי מקצועי לצביעת רהיטים. הוא חזק מאוד וביישום נכון אינו דוהה או משנה את הגוון שלו עם השנים. ניתן ליישם אותו בכל גוון המופיע במניפת הגוונים של טמבור ונירלט ובדרגות ברק שונות. בחידוש רהיטים אני ממליץ להימנע בדרך כלל מצבע מבריק וברוב המקרים אני צבוע בברק מט-משי (15-30% ברק). מסיבות היסטוריות יש הקוראים לצבע אפוקסי גם שלייף-לק או צבע בתנור.
 • מהו פירזול ולמה צריך אותו?
  חלקי הפירזול במטבחים הם כל המנגנונים שמאפשרים למטבח לעבוד; הצירים של הדלתות, המסילות של המגירות, מנגנוני ההרמה לקלאפות, הידיות ועוד. פירזול איכותי יחזיק שנים רבות ויקל על השימוש במטבח.גראס, בלום ודומיסיל הן החברות המובילות בתחום זה בארץ. עלות הפירזול במטבח היא מרכיב משמעותי במחיר שלו. עם זאת, פעמים רבות אחהנו נתקלים בפירזול איכותי במטבח ישן שאנו ממליצים לא להחליף על מנת לחסוך בעלויות חידוש המטבח. את זה ניתן לבדוק מקרוב כשאנו באים אליכם הביתה לתת הצעת מחיר.
 • המטבח בדירה שלנו במצב סביר אבל נראה מיושן. כבעלי מודעות סביבתית חשבנו לחדש אותו ולא להחליף, כמו שכולם עושים. מה אתה מציע?"
  במעצבע אנו מייחסים חשיבות רבה לנושא הקיימות. חידוש מטבח חוסך טונות של חומרי גלם מיובאים הכוללים עץ, סיבית, MDF (שמכיל הרבה דבק) ועוד. הצבעים שאנו משתמשים בהם אינם פוגעים בסביבה וזכו לאישור רשויות הפיקוח הסביבתיות בארץ ובעולם. חסכו גם אתם את כאב הראש, העלות ונמחיר הסביבתי וחדשו את המטבח שלכם במקום להחליף בחדש.
 • כמה זמן לוקח לחדש מטבח
  את רוב המטבחים אנו מחדשים בתוך כעשרה ימי עבודה. במהלך התקופה הזו אנו עובדים אצלכם בבית יומיים או שלושה לכל היותר. העבודה שלנו בבית מאוד יסודית ונקייה ומאפשרת לכם את המשך ניהול הבית ללא הפרעות. מרבית העבודה נעשית בנגרייה שלנו בפתח תקווה, שם אנחנו מחדשים או מייצרים דלתות מטבח חלופיות עבורכם.
 • מתי לא כדאי לחדש את המטבח?
  לא כדאי לחדש מטבח עם נזקי מים או הצפה. במטבח כזה יהיו נזקי עובש ורטיבות לאורך זמן בגוף הארון והחלפה שלו תהיה הדבר הנכון ביותר לעשות.
 • למה אתם קוראים לעצמכם "הראושנים בחידוש מטבחים"?"
  כשהתחלנו, לפני יותר מעשר שנים, השירות של חידוש מטבח לא היה נפוץ בארץ. בעבודה מאומצת והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר העלנו את המודעות לרעיון הזה שלו ייתרונות אסטתיים, כלכליים וסביבתיים. במהלך השנים חידשנו אלפי מטבחים וצברנו נסיון רב במציאת פתרונות זמינים ואיכותיים עבור הלקוחות שלנו. העבודה שעשינו מדברת בעד עצמה ומוכיחה את עצמה לאורך זמן.
 • באיזה צבע כדאי לצבוע את המטבח?
  שאלה טובה. אתייחס פה רק לשיקולים העקרוניים ביותר ובהתלבטויות השונות אשמח לעזור ולייעץ פנים אל פנים. כמובן שמדובר רק בדעתי האישית וכל אחד זכאי לדעתו בעניין זה... 1. צבע המטבח לא חייב (אבל יכול) להיות קשור לסלון ולצבעי הריהוט בו. 2. המוסכמה הרווחת היא שמטבח בצבע בהיר (כמו לבן או שמנת,למשל) מכניס הרבה אור הביתה מכיוון שהוא מחזיר את האור שמגיע מן החוץ. 3. במטבחים מודרניים הבחירה היא לעיתים קרובות בצבעים בהירים. 4. במטבחים כפריים הבחירה היא לעיתים קרובות בגווני שמנת. 5. כמו בכל תחום גם צבע המטבח נתוון לטרנדים. בעבר הרבה מטבחים נבנו עם חזיתות עץ או פורניר בצבע חום או (גרוע מזה) וונגה כהה. היום הנטייה היא לגוונים הבהירים כאמור. 6. אם כל הנ"ל מדבר אליכם אתם בטח תבחרו בגוון בהיר. זה כולל גם תכלת בהיר ואפור בהיר שהם טרנדיים כרגע. 7. אם אתם נועזים יותר תוכלו לבחור גוון כהה יותר. כחול? שחור? כסוף מטאל? השמיים הם הגבול. בכל מקרה אני מציע לקחת כמה דברים בחשבון: 1.צבע אפשר לבחור מכל מניפת צבעים, אבל מומלץ לבקש מהנגר שייעשה לכם דוגמה קצת יותר גדולה שתוכלו להציב אצלכם בבית ולהחליט אם זה נכון עבורכם. 2. הצבעים במניפה הם מט. ניתן להשיג כל גוון של נירלט או טמבור בכל דרגת ברק מחמש עד 100 אחוזים. בחידוש מטבחים אני בדרך כלל מציע להימנע מדרגות ברק גבוהות, אלה אם כן עושים שימוש בדלתות חדשות. 3. באופן אולי קצת מפתיע צבע מבריק עולה יותר מצבע מט או מט משי. חוששים לקבל החלטה? 1. אם בחירת צבע היא מסוג הדברים שקשים לכםף אעזור לכם לצמצם את האפשרויות. 2. בואו לפגישה עם מישהו שאתם סומכים על דעתו בעניין (בן או בת הזוג, חברה מעצבת וכדומה).
 • החלטנו להחליף דלתות מטבח. אילו דלתות הכי עמידות?
  אנו מחליפים דלתות לדלתות עץ, פורניר, פולימר, MDF צבוע באפוקסי בתנור ופורמייקה. עץ ופורניר יתאימו לכם אם אתם רוצים לראות את הגוון והטקסטורה של העץ. אך אם אתם מעוניינים במטבח לבן (או כל צבע אטום אחר) עליכם לבחור בין פולימר, MDF צבוע או פורמייקה. דלתות בציפוי פולימר הן דלתות מעוצבות,חזקות ועמידות המיוצרות במפעל במספר רב של גוונים. אנו עובדים עם חברת אורצ'רד המספקת לנו אותן מתוך הקטלוג שלהם. דלתות בצבע אפוקסי מיוצרות על ידנו מ-MDF ירוק העמיד ללחות ומים ועוברות תהליך ייצור ועיבוד כאן במצבעה הכולל שיוף ופריימר. העמידות של צבע אפוקסי בתנור היא טובה מאוד. הצבע אינו דוהה ובשימוש נכון המטבח יראה כמו חדש עוד שנים רבות. דלתות פורמייקה מיוצרות כאן אצלנו מפורמייקה המגיעה מספקים שונים במבחר אדיר של גוונים, דרגות ברק ודוגמאות. פורמייקה הוא חומר עמיד במיוחד, העמיד ביותר לדעתי מכל החומרים שציינתי. רק אם יש לכם ילדים קטנים בבית שהם ממש פרחחים (מתנגשים עם הבימבה במטבח? מחליטים "לעצב מחדש" את הדלתות עם קצה של מזלג?) אז אני מציע לבחור בפורמייקה. אם זה לא המצב הייתי ממליץ לבחור בפולימר או בצבע בתנור.
 • יש לי רהיט ישן שאני רוצה לצבוע. זה משתלם כלכלית או שעדיף כבר לקנות חדש?
  לא פעם אני שומע אנשים מתלבטים אם כדאי לחדש את הרהיט או שעדיף להתחדש באחד מהחנות. אני ממליץ לקחת בחשבון שלושה שיקולים: 1. שווי - האיכות של הפריט ומחיר החלפתו בחדש. למשל: כדאי לחדש חדר שינה איכותי שעלה כ-10,000 שקל על ידי צביעה בצבע בתנור. הריהוט ייראה חדש לגמרי, והעלות תהיה כמחצית מזו שבחנות. כך, גם במטבח - העלות של חידוש מטבח היא לעתים שליש ממחירו של חדש, כשניתן בחידוש גם להחליף ידיות ופרזול. מטבח חדש, כדאי לזכור, כרוך גם בלא מעט "כאב ראש" של החלפת כיור ושיש שאינה נדרשת בחידוש. לעומת זאת, אין טעם לחדש פריט שנקנה ברשת "עשה זאת בעצמך" או "הרכב זאת בעצמך", כי בדרך כלל זול יותר לקנות חדש. 2. גיל - ריהוט עתיק, כזה שיוצר לפני מלחמת העולם השנייה, שווה לחדש. מדובר בפריטים ייחודיים עם אופי מיוחד שלא ניתן למצוא להם תחליף חדש ואפשר, עם הרבה אהבה והשקעה בפרטים, להחזיר אותם לחיים. במעצבע הצלחנו להתמודד גם עם מקרים קשים של רהיטים מפורקים, רהיטים שסבלו מנזקים של חרקי עץ וכל מיני צרות אחרות. 3. קשר - רהיטים עם ערך סנטימנטלי גם הם ללא תחליף. אם זה שולחן הקפה שסבתא אהבה, עליה השלום (אבל השאירה בו סימנים מהסיגריות), השידה שהבאנו כשחזרנו מהשהות בארה"ב או שולחן התלמיד שסבא בנה במו ידיו לאבא כשעלה לכיתה א' - הערך של פריטים כאלה לא יסולא בפז. מניסיוני ניתן לתת מראה רענן ולשמר את האופי של הרהיטים האיכותיים האלו כך שישמשו אותנו עוד שנים רבות.
 • האם ניתן להפוך מזנון מעץ וונגה לגוון אלון טבעי או להחזיר אותו לגוון הבהיר של העץ?
  הרבה לקוחות פונים שלי פונים אלי עם רהיטים בצבע וונגה בבקשה זו בגלל שהם כבר לא אוהבים את הוונגה הכהה. בדרך כלל מדובר ברהיטי עץ מלא איכותיים ומאסיביים שעלו לא מעט ושווה היה להשקיע בחידושם. לצערי בדרך כלל הדבר אינו אפשרי. בייץ הוונגה נמרח על הרהיט בעת ייצורו ונספג עמוק בתוך העץ. המשימה של שיוף הלכה והעץ כך שלא ישאר זכר לוונגה היא כמעט בלתי אפשרית ולא ניתן להבטיח תוצאה אחידה בכל הרהיט. אני ממליץ לשקול צביעה שלו בתנור בצבע אטום בהיר כמו לבן או שמנת. כך גם ברהיט המצופה בפורניר כהה. פורניר הוא למעשה שכבה דקה של עץ שמודבקת על הרהיט. שיוף יתר שלו עלולה לפגוע בגימור ולהותיר פגמים ברהיט.
 • אפשר לצבוע את הרהיט שלי אצלי בבית?
  צביעת אפוקסי (שנקראת גם שלייף-לק או צבע בתנור) אפשר לעשות רק בחדר צבע מיוחד בו יש מערכת איוורור מתאימה. אני תמיד מעדיף לעשות צביעה כזאת מאשר להסתפק בצביעה ידנית בה לא ניתן להגיע לאותה רמה ממש מבחינת הגימור והטקסטורה של הצבע. רוב הלקוחות בוחרים להביא לי את הרהיטים לפ"ת או להעזר במוביל. כשהדבר לא פרקטי, אם יש לכם למשל רהיט גדול במיוחד שלא ניתן לפרק, פסנתר שההובלה שלו מסובכת או משהו דומה, אני אשמח להגיע אליכם הביתה ולעשות אצלכם את העבודה עם רולר ומברשת.
 • יש לכם אחריות על העבודה?
  יש לנו אחריות מלאה על טיב העבודה והחומרים. אנו לוקחים את העבודה שלנו ברצינות ומגיעים לפתור כל בעיה גם שש ועשר שנים לאחר ביצוע העבודה.
 • יש לי שידה קטנה שקיבלתי שאני רוצה לשים בסלון. כדאי לי לצבוע אותה לבד?
  אני מאוד ממליץ. מעבר לכסף שתחסכי זה כיף, וקצת עבודה פיזית מעולם לא הזיקה לאף אחד. זה גם פרוייקט שאפשר לגמור בכמה שעות והוא לא גדול עלייך אפילו אם אין לך נסיון. אשמח לייעץ לך בטלפון 054-4911585 רועי קליין
 • מה זה צבע אפוקסי?
  צבע אפוקסי הוא צבע דו-רכיבי מקצועי לצביעת רהיטים. הוא חזק מאוד וביישום נכון אינו דוהה או משנה את הגוון שלו עם השנים. ניתן ליישם אותו בכל גוון המופיע במניפת הגוונים של טמבור ונירלט ובדרגות ברק שונות. בחידוש רהיטים אני ממליץ להימנע בדרך כלל מצבע מבריק וברוב המקרים אני צבוע בברק מט-משי (15-30% ברק). מסיבות היסטוריות יש הקוראים לצבע אפוקסי גם שלייף-לק או צבע בתנור.
 • יש לכם אחריות על העבודה?
  יש לנו אחריות מלאה על טיב העבודה והחומרים. אנו לוקחים את העבודה שלנו ברצינות ומגיעים לפתור כל בעיה גם שש ועשר שנים לאחר ביצוע העבודה.
 • מה זה צבע אפוקסי?
  צבע אפוקסי הוא צבע דו-רכיבי מקצועי לצביעת רהיטים. הוא חזק מאוד וביישום נכון אינו דוהה או משנה את הגוון שלו עם השנים. ניתן ליישם אותו בכל גוון המופיע במניפת הגוונים של טמבור ונירלט ובדרגות ברק שונות. בחידוש רהיטים אני ממליץ להימנע בדרך כלל מצבע מבריק וברוב המקרים אני צבוע בברק מט-משי (15-30% ברק). מסיבות היסטוריות יש הקוראים לצבע אפוקסי גם שלייף-לק או צבע בתנור.
bottom of page